top of page

  produkce

Fotografie z realizace

Produkční činnost je naší doménou. Disponujeme dlouhodobými zkušenostmi z pořádání městských slavností, firemních večírků a konferencí v CZ i zahraničí.

Dokážeme vám připravit jak scénář na reklamu, tak i virální video. A co víc, umíme ho realizovat.

 

Máme k dispozici mnoho vyzkoušených lokací i umělců. 

Známé i schopné méně známější moderátorské tváře.

Umíme zachytit prvotní myšlenky klienta přes kreativu při tvorbě návrhu - až po samotnou realizaci. 

Nebojíme se výzev a máme dvacet let doložitelných zkušeností.

Fotografie z realizace
Fotografie z realizace

"Zapomeňte na běžné akce, zapomeňte na nudné večírky, zapomeňte na průměrné zážitky. Přijďte za mnou, za tím temným zákoutím, za tím oparem a nechť vás překvapí mé umění.
My jsme Imaginarium, mistr temných slov a záhadného tajemna, a dnes vám přináším nabídku, která vás dostane na kolena - nabídku event marketingu, který převrátí vaše představy o akcích naruby a zanechá vám zážitky, které vám budou viset na retu ještě dlouho poté, co se světla zhasnou.
Mé týmy jsou tvořeny nejtalentovanějšími a nejvynalézavějšími profesionály v oboru, kteří vám nabídnou vše od temného kabaretu až po světelnou show, která vás dostane do transu. Všechny naše akce jsou pečlivě plánovány a přizpůsobeny vašim potřebám, abychom vytvořili zážitek, který bude nezapomenutelný."

Fotografie z realizace

"Produkce je jako temná ulice, kdy se dělníci plahočí ve svých dílnách a závodech. Je to proces, kde se složité stroje vrtí a posouvají, kde se suroviny mění v hotové výrobky, kde se pracovníci unaveně noří do práce a vynořují s novými produkty. V těchto místech, kde se zrodí nápady a setkají se tvůrčí síly, se odehrávají příběhy, plné dramatu a napětí.
Produkce je jako velké divadlo, kde se každý pracovník ocitne na své pozici a hraje svou roli v širším celku. Každý krok a každý pohyb jsou důležité pro úspěch celého procesu. Stejně jako u divadelní hry, kde každý herec musí splnit svou roli, aby se diváci mohli plně ponořit do příběhu, tak i v produkci musí každý pracovník naplnit svůj úkol, aby se výrobek dostal ke svému zákazníkovi.
Produkce je také jako temná cesta, kterou musí projít každý produkt, než se dostane na své místo v obchodě. Cesta plná různých překážek, nebezpečí a výzev. Od počátečních fází vývoje, přes výrobu a balení, až po distribuci a prodej. Je to cesta, kterou se musí každý produkt vydat, aby mohl dorazit do rukou svých zákazníků.

Fotografie z realizace
Fotografie z realizace
Fotografie z realizace
nabídka služeb - KREATIVA
nabídka služeb - PRODUKCE
Nabídka služeb
bottom of page