top of page

o společnosti

kolik akcí jsme realizovali v jeden den nejvíc

13

realizované akce

446

najeté kilometry

176.880

Kodex chování naší společnosti

Sešli se různí lidé, různého zaměření a různých zkušeností. 

Sešlo se několik lidí, co ví, co je úspěch i prohra. Nebojí se ani prohry, ani vítězství. Nezhroutí se z komplikací a z prvotních nezdarů.

Ví však, že toto je práce snů a kdo může mít práci snů, musí se otřepat, byť z jakéhokoliv problému, nezahořknout a znovu a znovu zkoušet býti lepším.

Snažíme se dodržovat zásady Roberta Igera (Walt Disney):

1) Optimismus. Pesimista nedokáže správně namotivovat lidi.

2) Odvaha. Při investicích, akvizicích, změně obchodního modelu se bez odvahy neobejdete. Strach z neúspěchu je zabijákem kreativity.

3) Zaměření. Vše zaměřte na nejdůležitější projekty a řešení zásadních problémů. Chcete-li představovat složité koncepce, přeložte je do pár jednoduchých hesel a těch se držte.

4) Rozhodnost. I ta nejtěžší rozhodnutí musí být podniknuta bez zbytečných okolků.

5) Zvídavost. Díky ní najdete nové lidi, nová místa a nové myšlenky. A bez nich v měnící se době nepřežijete.

6) Férovost. Silná firma musí s lidmi zacházet férově. Dávat druhou šanci, být empatický, přístupný všem.

7) Hloubavost. Často se podceňuje, přitom bez ní nemůžete dospět ke správným znalostem o věcech a neumí správně rozhodnout.

8) Autenticita. Pravda a autenticita plodí respekt a důvěru.

9) Směřování k dokonalosti. Spokojit se s průměrem nestačí. A to i ze zdánlivě logických důvodů, jako jsou uzávěrka či nedostatek financí.

10) Zásadovost. Co děláte, dělejte eticky, jinak v dlouhodobém měřítku neuspějete.

A jak by řekl Theodore Roosvelt :

"Nezáleží na kritikovi ani na člověku, který poukazuje na to, kde ten silný klopýtl nebo kde si ten, kdo se odvážil do něčeho pustit, mohl počínat lépe. Uznání patří člověku, který je v aréně; člověku, jehož obličej je skutečně pokryt prachem, potem a krví; který skutečně zápasí; který chybuje a stále znovu nedosahuje svého cíle; který zná obrovské nadšení a obrovské zanícení a vyčerpává se ve věci, která za to stojí; který v nejlepším případě nakonec ochutná triumf velkého úspěchu, a v nejhorším, pokud jej potká nezdar, alespoň selhal, když se něčeho velkého odvážil. Jeho místo nikdy nebude tam, kde dlí neslané, nemastné a ustrašené duše jež neznají vítězství ani prohru".

...a toho my se držíme.

bottom of page