top of page

OSTATNÍ
REALIZACE

U nás milujeme výzvy a jsme milovníky realizací eventů, které vystupují z davu. Ať už hledáte neobvyklé místo pro váš příští event nebo potřebujete splnit specifické a nestandartní požadavky, naše tým má zkušenosti, kreativitu a odborné znalosti, aby vaše představy přetvořil v realitu. Zvládáme vše od nevšedních prostorů po originální tematické koncepty, vždy s důrazem na detail a jedinečný zážitek.

IMG_7177 2_edited.jpg

tradice a zvyky

U nás oživujeme historii a kulturu prostřednictvím tradičně realizovaných eventů.

 

S hlubokým respektem k minulosti a pozorností k detailům věrně reprodukujeme tradiční zvyky, ruční výrobu, řemeslné techniky a dekorace, čímž vytváříme autentický zážitek pro naše klienty.

pronájem vybavení

Máme k dispozici množství vybavení technického typu, lavic, stolů, stanů, dekorací.

Není to naše hlavní obchodní činnost a proto nemáme vlastní eshop na pronájem vybavení, ale když vám něco bude chybět - ptejte se, pravděpodobně to máme k dispozici.

17978449643010378.jpg
17993059096910832.jpg

interpreti

  • Umělci na objednávku: Od zpěváků, kouzelníků, tanečních skupin až po moderátory a divadelní soubory - nabízíme široké spektrum talentů, kteří vaši akci promění v nezapomenutelný zážitek.

  • Zprostředkování umělců: Zastupujeme a zprostředkováváme kvalitní interprety všech žánrů. Na základě vašich představ a požadavků vybíráme ideální umělecké vystoupení, které bude na vaší akci skutečným vrcholem.

  • Individuální přístup: Chápeme, že každá událost je jedinečná. Pracujeme s vámi ruku v ruce, abychom pochopili vaše specifické potřeby a přání. Naše široké portfolio umožňuje vybrat nejvhodnější umělecký doprovod přesně podle vašich představ.

příběh pro firmu - lovebrand

Lovebrand příběhy nejsou jen obyčejné reklamní kampaně. Jsou to vyprávění, která vytvářejí hluboké vazby mezi značkami a lidmi. Příběhy, které budou vaši zákazníci či hosté milovat, sdílet a pamatovat si. Umíme vytvořit příběh vaší firmy a implementovat ho do marketingu, eventů a komunikace s klientem, kolegy.

 

Emoce jsou slova, která naše srdce nepotřebuje vyslovit. Jsou to pocity, které malují náš příběh a dávají mu hlas, i když jsou slova tichá." A. E. Poe

Příběh pro OC
bottom of page