top of page

family day
dětský den

"Představte si den, jak by jej pojal sám Willy Wonka - den, kdy se brány k zázračné továrně na sny otevírají široko dokořán pro každé dítě toužící po dobrodružství. Tento den by byl plný nekonečných chodeb a komnat, z nichž každá skrývá novou, neuvěřitelnou sladkost nebo vynález. Čokoládové řeky s marshmallowovými břehy, zahrady s bonbonovými květy, které můžete skutečně jíst, a skákací pokoj plný gumových medvídků. A nezapomeňte na výtah, který vás zavede kamkoliv, vaše fantazie si jen přeje. Willy Wonka by dětem ukázal, že klíčem k magii je jejich vlastní tvořivost a že sny se mohou stát realitou, pokud si to opravdu přejete. Na konci dne by každé dítě i dospělý dostal zlatý lístek - ne jako vstupenku do továrny, ale jako připomínku, že kouzlo je všude kolem nás, stačí jen vědět, kde hledat."

17868312146910745.jpg

témata akce

Náš dětský den je navržen tak, aby dokonale kloubil zábavu s poučením a nabízel dětem svět plný inspirace, který je přímo vyzývá k prozkoumání a interakci.

Téma celého dne vymyslíme. A nebude to jen soubor stanovišť, ale ucelený příběh plným emocí.

rodinná zábava

Každá animace naší akce je tematicky zařízena, respektuje příběh a přizpůsobena, aby podněcovala zvědavost a tvořivost dětí.

Představte si, že vstupujete do dobrodružné džungle plné tajemství, nebo do vesmírné stanice, kde se děti mohou naučit o planetách a hvězdách, zatímco se cítí jako skuteční astronauti. Procházejíce tímto světem, děti zkoušejí jeho možnosti - od řešení záhad a hádanek, přes interaktivní vědecké pokusy, až po umělecké dílny, kde se učí, jak své dojmy a zážitky vyjádřit kreativně.

Je to den, kdy se zábava setkává s učením v nejčistší formě, a každé dítě se stává hrdinou své vlastní objevitelské cesty.

18013455658530785.jpg
marketing pro OC

marketing a propagace

U nás přinášíme inovace do každého aspektu vašich eventů. Naše služby jsou navrženy tak, aby poskytovaly nezapomenutelný zážitek, který nejen přitáhne pozornost k vaší značce, ale také vytvoří trvalý vztah s vaším publikem. S kombinací kreativity, technologických možností a hlubokého porozumění pro marketingovou komunikaci, jsme zde, abychom vám pomohli úspěšně uvést na trh vaše nejnovější produkty nebo služby a zintenzívnili vaši přítomnost na trhu prostřednictvím profesionálně organizovaných roadshow.

příběh pro firmu - lovebrand

Lovebrand příběhy nejsou jen obyčejné reklamní kampaně. Jsou to vyprávění, která vytvářejí hluboké vazby mezi značkami a lidmi. Příběhy, které budou vaši zákazníci či hosté milovat, sdílet a pamatovat si. Umíme vytvořit příběh vaší firmy a implementovat ho do marketingu, eventů a komunikace s klientem, kolegy.

 

Emoce jsou slova, která naše srdce nepotřebuje vyslovit. Jsou to pocity, které malují náš příběh a dávají mu hlas, i když jsou slova tichá." A. E. Poe

Příběh pro OC
bottom of page