top of page

teambuilding programy

"Je to vyprávění plné tajemství, záhad a nečekaných zvratů. Účastníci  jsou pozváni do starobylého sídla nebo opuštěného ostrova, kde by každá místnost, každý koutek skrýval tajemství čekající na odhalení. V tomto příběhu by teambuildingové úkoly nebyly jen fyzickými výzvami, ale staly by se součástí hlubšího příběhu o důvěře, zradě a odhalení skrytých stránek lidské duše. Skrze řadu intelektuálních hádanek a psychologických výzev by účastníci nejen posilovali své týmové vazby, ale také by se ponořili do světa příběhu, kde je každá odhalená záhada jen dalším krokem k pochopení temnějších aspektů vlastního já a kolektivního nevědomí týmu. Tento přístup by přinesl nejen zlepšení týmové spolupráce, ale také hluboké sebereflexe a nezapomenutelné zážitky, které by se staly legendami samy o sobě."

Teambuilding programy

teambuilding

Naše teambuildingové akce jsou navrženy tak, aby dokonale spojovaly zábavu, kreativitu a fyzickou aktivitu v jedinečném prostředí. Účastníci se ocitnou v tematickém světě, kde každá aktivita a výzva vypráví část příběhu, kterým společně procházejí. Tento přístup proměňuje klasické teambuildingové aktivity v dobrodružství, které testuje jejich schopnost spolupracovat, řešit problémy a překonávat překážky. Od únikových her založených na historických enigmách po venkovní expedice v náročném terénu, každý program je pečlivě navržen, aby podporoval týmového ducha a kreativní myšlení, zatímco účastníci tvoří nezapomenutelné vzpomínky a posilují vztahy mezi kolegy.

příklady realizací

STŘEDOVĚK - Rytíři a dámy.

PŘEŽITÍ - Survival.

LEONARDO  da Vinci.

ÚNIKOVÉ místnosti.

Můj život s VÍNEM.

Příklady Teambuildingů

příběh - lovebrand

Lovebrand příběhy nejsou jen obyčejné reklamní kampaně. Jsou to vyprávění, která vytvářejí hluboké vazby mezi značkami a lidmi. Příběhy, které budou vaši zákazníci milovat, sdílet a pamatovat si. Umíme vytvořit příběh vaší firmy a implementovat ho do marketingu, eventů a komunikace s klientem, kolegy.

 

Emoce jsou slova, která naše srdce nepotřebuje vyslovit. Jsou to pocity, které malují náš příběh a dávají mu hlas, i když jsou slova tichá." A. E. Poe

Lovebrand
bottom of page